Agentura Fatima

Jsme umělecká agentura FATIMA z Kroměříže, působící na scéně již 25 let.

Za tu dobu máme již rozsáhlou spokojenou klientelu a můžeme nabídnout ještě rozsáhlejší spektrum různých moderátorů, bavičů, kouzelníků, siláků a fakirů, krásných hostesek, modelek, miss a elegantních dam, kvalitních zpěváků a zpěvaček a celých hudebních skupin, tanečníků, tanečnic i tanečních skupin, pro různé společenské akce, plesy, společenské večírky, výročí atd..  Naše nabídka »

Zabezpečujeme rovněž i další akce jako například výroční schůze, semináře manažerů a recepce, výročí firmy aj. na klíč. Vše včetně režie i scénáře. Naše portfolio »  nebo Přehled akcí »

Přes naši agenturu je možné zajistit i jednotlivé služby jako je profesionální ozvučení, osvětlení, vizážisty, choreografy, fotografa nebo videozáznamy. 

Doporučujeme však nechat vše v naší režii a jen předložit své požadavky, odpadne Vám tak tisíce starostí a my budem naplno moci využít své dlouholeté zkušenosti a kontakty.

Naše produkce

Kulturní akce 90%
Módní přehlídky 95%
Firemní akce 85%
Další produkce 75%

Spolupráce

Filip Kalovský
Filip KalovskýTiskárna Katos s.r.o.
Profesionální tisk. DTP studio, grafické studio, knihařské zpracování, kalendáře, letáky, nepřetržitý provoz…
Martin Cín
Martin CínVideostudio Ma-Ci
Produkce, postprodukce, mastering, komplexní výroba videozáznamů, www stránky, webdesign, grafika, prezentace, reklama a další…
Jan Gebuer
Jan GebuerAtelier Flashfoto
Portrétní foto, svatební, akce, přehlídky, maturitní tabla, produkty a zboží, ve vlastním vybaveném ateliéru nebo exteriérech…
David Kreml
David KremlDanceShow
Kompletní technické zajištění kulturních, společenských a sportovních akcí. Profesionální ozvučení a osvětlení, pódia…

Další spolupráce