Ve spolupráci s modelkou Renátou Janečkovou vznikaly v roce 2000 první ročníky akce s názvem TOP MÓDA, a to ve městech Olomouc, Uherské Hradiště a Přerov. Až druhý ročník dovedl TOP MÓDU na arcibiskupský zámek do Kroměříže, kde tato akce trvale zakotvila.

Od prvopočátku nevynechal pozvání návrhář Luděk Hanák a stal se již tradiční ikonou a vzácným hostem této akce. Další z renomovaných návrhářů, kteří představili či představují své kolekce jsou Iveta Řádková, Yvona Leitnerová, Marie Zelená, Beata Rajská, Helena Bedrnová, Petr Kalouda, Hana Sedláčková, Jiřina Tauchmanová, Milan Pokorný, Táňa Havlíčková, Jitka Šedová, Brice Mensah a další….

Rovněž tak molo Sněmovního sálu brázdily někdejší i dnešní vítězky soutěží miss a úspěšné modelky, jako např. Monika Žídková, Jitka Kocurová, Lucie Váchová, Radka Kocurová, Andrea Verešová, Jana Doleželová, Diana Kobzanová, Hana Mašlíková, Eliška Bučková, Tereza Chlebovská, Gabriela Kratochvílová, Gabriela Franková a mnohé další …..

Projekt se postupem času rozrostl na akci, která za podpory vedení města Kroměříže patří k těm nejvýznamnějším v našem regionu.