V sobotu 26.4. 2014 proběhla módní přehlídka Elegantních dam v Bystřici pod Hostýnem, která se tu konala již po několikáté. Móda Elegantních dam pořádaná naši agenturou, má největší kouzlo v tom, že modelky které předvádí nejen krásné šaty a nové módní trendy ale i plavky či spodní prádlo, patří k těm úplně obyčejným ženám které se po přehlídce rozejdou do svých domovů, ke svým dětem, manželům a povinnostem. Jsou to ženy ve věku od 30ti let výše, mnohdy kamarádky, sousedky, známé… všech druhů velikostí, postav.

I proto mají tyhle přehlídky vždy velký úspěch.  A v Bystřici? Tam byl úspěch dvojnásobný. Takové publikum se vidí málo, které dokáže tleskat a povzbuzovat po celou dobu přehlídky, celé dvě hodiny bez známky únavy.  Díky moc všem které na molo vstoupily, ale především díky skvělému publiku bez kterého by tyto přehlídky ani nebyly.

Vše co bylo k vidění nevíc se dá koupit v okolních buticích a je dostupné každému. A že bylo co k vidění. Prezentovaly se Sportmóda Bulis, Eval, Fashion Intimate a svatební salon Juliana. Moderovala krásná Soňa Šuláková, účesy a make-up zajistila Eva Formánková a její Salon EF, choreografii a make-up měla na starosti skvělá a neúnavná Lenka Nevrlová – Studio Look.

Fotogalerii najdete ZDE (Jan Gebauer Photography)

 

Sportmóda Bulis


Butik Eval


Fashion Intimate


Svatební salon Juliana

(videa jsou v nízkém rozlišení (640×360, pokud by byl zájem, bylo by k dispozici fullHD rozlišení které je možné nahrát na externí HDD, flashdisk)