Telefon : +420 603 258 933|info@fatima.cz

Ostatní

Permalink Gallery

Další služby

Další služby

, , , ,

Přes naši agenturu je možné zabezpečit i další služby jako je např. profesionální ozvučení, technické zajištění, choreografie, vizážistky, kadeřnice, hostesky, možnost využít profesionálního fotografa nebo kameramana.

Permalink Gallery

Výroční schůze, semináře..

Výroční schůze, semináře..

, ,

Zabezbečujeme nejrůznější semináře, výroční schůze, firemní akce apod.. Vše podle přání a požadavků firmy, přizpůsobíme i finančním poždadavkům. Můžeme nabídnout pro zpestření i širokou škálu umělců ať už zpěváků, zpěvaček, bavičů až po kouzelníky a další zábavné programy. Rovněž zajišťujeme hostesky i další personál.

Bodygard

, ,

14. – 16.9 2012 v rekreačním středisku Jelenovská proběhl další ročník Bodygarda, tentokrát ve stylu Indiana Jonese a jeho výpravy.

Poprvé naše agentura organizovala akci pro firmy s názvem „Bodygard“ v létě 1997 na hotelu Zubříč v Rajnochovicích.

Nápad se ujal, a i když to není pravidelná každoroční akce, těchto „Bodygardů“ již bylo více jak deset. Každý koncipovaný vždy k nějaké tématice.

Proběhli „Bodygardi“ valašský, egyptský, indiánský, pohádkový. Také s tematikou od Jaroslava Foglara či Alexandra Dumase nebo  v duchu Agenta 007. Ten poslední, po určité odmlce, byl „Bodygard“, s názvem „Indiana Jones a jeho výpravy“.